"Sıcak Daldırma Galvaniz Konferans"ı Sektörü Bir araya getiriyor


Türkiye'deki sıcak daldırma galvanizcileri tek çatı altına toplayan GALDER, ülkemizde ilk kez düzenlenecek ‘Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı’na imza atıyor. 11 Nisan 2014 Cuma günü yapılacak konferans Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından konukları ağırlamaya hazırlanıyor. Galvaniz dünyası İstanbul’da bir araya geliyor.

 

KonferansKoerner KVK, Indufinish, Shanghai Bonan Technology, Ingenia, Hasco Thermic Westech ve Recyclean Biosystem sponsorluklarıyla, 11 Nisan Cuma günü, 09:00 – 18:00saatlerinde, Crown Plaza Asia, IstanbulOteli’nde gerçekleşiyor. Birbirinden değerli akademisyenlerin ve konusunda uzman sektör profesyonellerinin konuşmalarıyla zenginleşen içeriğiyle dikkat çekiyor. Sıcak daldırma galvanizcileri, sektör tedarikçilerini, ilgili sektör profesyonellerini, mühendisleri ve akademisyenleri bir araya getirecek konferans, sektörün güncel konularını ele alıyor, geleceğine ışık tutuyor. Merak edilenler, konunun uzmanları tarafından yanıt buluyor.

 

Martin Gagné’den Galvanizlemede yeni uygulamalar

GALDER’in üyesi olduğu IZA (Uluslararası Çinko Birliği) ile işbirliği çerçevesinde IZA’nın Teknoloji ve Pazar Geliştirme Komitesi’nde yer alan Martin Gagnékonuk konuşmacı olarak konferansa katılıyor. Çelik ve çinko endüstrilerinde 25 yılı aşkın tecrübeye sahip Kanadalı mühendis, sunumunda; Proses Teknolojisinde Yenilikler’in yarı sıra ‘Galvanizlemede yeni uygulamalar ve vaka çalışmaları’, ‘Galvanizli çeliğin performansı: Korozyonu tahmin etme araçları’, ‘Boyanmış galvanizli çeliğin performansı’ gibi konuları ele alacak.

 

Konferansa katılmak isteyenlerin taleplerini, isim, firma adı ve iletişim bilgileri belirterek info@galder.org.tradresine ya da 0216 445 74 10’nolu faksa göndermeleri rica olunur.

 

Kontenjan sınırlıdır.

 

Konferansa katılım tüm üyelerimize ücretsizdir.

 

Ayrıntılı bilgi için:

Web : www.galder.org.tr

Tel : 0216 445 71 21