Metalin Koruyucusu: Çinko

Metalin Koruyucusu: Çinko

PaintExpo Eurasia – STT Eurasia Show 2015


Marka bilinirliğinizi güçlendirmek ve potansiyel müşterilerinizle iletişim sağlamak adına önemli bir iletişim aracı olan fuarların, yerel ve global ölçekte sektöre sağladığı katkılar yadsınamaz boyuttadır.

15 -17 Ekim 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan "PaintExpo Eurasia ve STT Eurasia Show 2015” fuarları, dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonellerini bir araya getiriyor olacak. Önemli iş bağlantılarının kurulduğu bu platformda, başarılara imza attığınız projelere tanıklık etmek bizler için mutluluk verici bir durum ve siz değerli firmalarımızın desteği ve güveniyle, Artkim Group olarak yayınlarımız ve fuarlarımız ile birlikte sektörün nabzını tutmaya devam edeceğiz.

Fuarlarımızın medya sponsoru olan Paint & Surface Dergisi’nin bir sonraki baskısı "Fuara Özel Sayı” olarak Türkçe ve İngilizce yayımlanacak. Tüm sektörün merakla beklediği bu önemli etkinlik için hazırlayacağımız sayımızda, şimdiden yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz.

Bu sayımızdan itibaren, "Teknoloji” başlığı altında yeni bölümümüz ile sizlerle birlikte olacağız. "Metalin Koruyucusu; Çinko” başlıklı yazıda; Luigi Galvani ve Alessandro Volta’nın hayatlarından önemli bir kesiti okuyacaksınız.

Sektörden haberler, teknik makaleler, ürün tanıtımları ve firma tanıtımlarının yanı sıra gerçekleştirdiğimiz röportajımızı da beğenilerinize sunuyoruz. Dersan Genel Müdürü Zafer Keçeler ile Dersan’ın kuruluş süreci, ürün grupları, yurt içi ve yurt dışı satış faaliyetleri hakkındaki röportajımızı keyifle okuyacağınızı düşünüyorum.

Sektörün en önemli fuarlarında, 15 -17 Ekim 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde görüşmek üzere.

Keyifli okumalar…

Sevgiyle kalın.

Serap KAPTAN