Boya, Kaplama ve Yüzey İşlem Sektörlerinin Avrasya Bölgesi'ndeki En Büyük Buluşması

Boya, Kaplama ve Yüzey İşlem Sektörlerinin Avrasya Bölgesi'ndeki En Büyük Buluşması


"3. Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia 2015” ve "2. Yüzey İşlem Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı STT Show Eura­sia 2015”, 15-17 Ekim 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. salonlarda yerli ve yabancı binlerce sektör profesyonelini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

 


2013 yılında ilk kez organize edilmiş olan STT Show Eurasia Fuarı, önümüzdeki yıl İstanbul Fuar Merkezi 10. salonun tamamını kap­sarken, eş zamanlı olarak düzenlenecek olan Almanya’nın lider En­düstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo’nun Avrasya ayağı olan PaintExpo Eurasia fuarı ise 9. salonda sektör devlerini ağırlıyor olacak.


2013 İstatistik ve Veriler

İki fuara toplam 16 ülkeden 200 Firma ve Firma temsilciliği katılır­ken, 49 ülkeden toplam 3010 sektör profesyoneli fuarlarda ziyaret­çi olarak yer aldı. Konusunda ihtisaslaşmış ziyaretçilerin büyük ilgi­sini çeken fuarlar yerli ve yabancı katılımcı firmaların verimli iş bağ­lantıları kurmasına ve sektörün gelişmesine olanak sağladı.

 


Yurt içi ve yurt dışında yürütülen etkin tanıtım çalışmaları neticesin­de fuarlar geçmişten bugüne ivmeli bir büyüme gösterirken, yapı­lan iş anlaşmaları ve katılımcı firmaların memnuniyeti göz önüne alınarak gelecek senelerde çok daha büyük potansiyele sahip ol­duğunun sinyallerini verdi.