Boya Fırınları İçin 3M'den Kupkuru Bir Çözüm

Boya Fırınları İçin 3M'den Kupkuru Bir Çözüm

3M’den Yeni Boya Fırın Sıvısı

Boya Fırınları İçin 3M’den Kupkuru Bir Çözüm: Püskürt ve Sök

Oto tamir ve bakım ürünleri ile yenilikçi çözümleriyle hızlı, kolay ve verimli sonuçlar alınmasını sağlayan 3M, yeni ürünü 3M™ 51008 Boya Fırın Sıvısı’nı piyasaya sundu. Fırın temizliğinde klasik yöntemlerin aksine uygularken mor daha sonra ise seffaf renke donusen 3M™ 51008 Boya Fırın Sıvısı ile artık uygulamalar "püskürt ve sök” demek kadar kolay…

 


Oto tamir ve bakım ürünleriyle 70’ten fazla ülkede ustaların yaşamını kolaylaştıran inovasyon devi 3M; boya fırınları için hızlı, etkili ve sökülebilir fırın sıvısını piyasaya sundu. 3M’nin yeni ürünü 3M™ 51008 Boya Fırın Sıvısı; sökülebilir ve püskürtülebilir olma özelliğiyle boya fırınlarında toz sorununu zahmetsizce ortadan kaldırıyor ve daha temiz bir boya fırını sağlayarak etkili ve hızlı çözümler sunuyor. Mor rengi sayesinde uygulama yapılan yerleri görme imkânı da sağlayan 3M™ 51008 Boya Fırın Sıvısı, kuruduktan sonra şeffaflaşarak folyoya dönüşüyor. Sıçramalara karşı mükemmel dayanıklılık sağlayan ürün, hızlı bir şekilde uygulanabiliyor ve istenildiğinde kolayca sökülebiliyor. Fırını temizlerken su kullanılmasına gerek bırakmayan 3M™ 51008 Boya Fırın Sıvısı, uygun püskürtme ekipmanları ile kolayca uygulanabiliyor. Uygulama yenileneceği zaman ince, kuru bir tabaka haline gelmiş ürün, sökülerek kolayca temizleniyor; duvarlar kuru kalırken temizleme süresi ustalar için bir kâbus olmaktan çıkıyor. 3M™ 51008 Boya Fırın Sıvısı, tek başına ya da cam ve kepenkler için kullanılan Dirt Trap Fırın Kâğıdı ile birlikte kullanılabilir.

3M Türkiye hakkında

Yüzyılı aşkın süredir hayatı kolaylaştıran binlerce yenilikçi ürünün mucidi olan 3M, 1987 yılından bu yana Türkiye’de 400’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir. 3M Türkiye; kişisel bakım, ev, hobi ve kırtasiye ürünleri, elektrik, elektronik, telekomünikasyon sistemleri, sağlık ürünleri, trafik güvenliği, grafik ve reklam çözümleri, işçi ve işyeri güvenliği çözümleri ve otomotiv, inşaat, kimyasal üretim gibi onlarca sektörde sunduğu endüstriyel ve kişisel ürünleriyle müşterilerine yaratıcı çözümler sunar.

1992 yılından bu yana Türkiye’de üretim yapan 3M, 2000 yılından itibaren faaliyete başladığı Çerkezköy fabrikasında, temizlik, kırtasiye, kişisel bakım, sağlık ve otomotiv sektörlerine yönelik ürünlerin yanı sıra, maskeler, filtrasyon ürünleri ve çocuk bezi yan bantları üretimi yapmaktadır. Türkiye’de üretilip öncelikle Türk pazarının ihtiyacına sunulan bu ürünler, aynı zamanda başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere dünyada 40’a yakın ülkeye ihraç edilmektedir. 3M yüzyılı aşkın süredir uzmanı olduğu inovasyon gücüyle, Çerkezköy’deki üretim tesisine AR-GE konusunda sürekli yatırım yaparak müşterileri için lokal çözümler üretmektedir.